Herfst in stijl met Calvin Klein! Ontdek de nieuwe collectie nu online! Pak deal
Shell GO+

Shell GO+ kortingscode

Werkende Shell GO+ kortingscode in september 2026

Deal

Pak deze Shell GO+ deal en ontvang tijdelijk 500 EXTRA airmiles bij het koppelen van je account!

Koppel nu je Air Miles aan de Shell GO+ app en ontvang tijdelijk 500 Air Miles cadeau!

0 keer Gebruikt Het hele jaar geldig
Tip

Maak van elke tussenstop een verwenmoment!!

Of je nu snakt naar een verse kop koffie, een warme snack of een schone auto. Ontvang exclusieve shopdeals, spaar voor gratis producten en maak je reis nóg aangenamer!

0 keer Gebruikt Het hele jaar geldig
Tip

Jouw digitale klantenkaart: altijd bij de hand, altijd voordeel!

Geen gedoe met losse pasjes. Met Shell GO+ op je telefoon scan je eenvoudig bij de kassa of pomp, spaar je automatisch en verzilver je al je voordelen in een handomdraai!

0 keer Gebruikt Het hele jaar geldig
Tip

Slimmer tanken? Download Shell GO+!

Met de Shell GO+ app verandert elke stop in een voordeel. Spaar moeiteloos punten, pak direct voordeel op je favoriete snacks en brandstof, en profiteer van aanbiedingen die speciaal voor jou zijn geselecteerd!

0 keer Gebruikt Het hele jaar geldig
Deal

Download de Shell GO+app en profiteer van vele voordelen!

Download de gratis app, spaar direct voor korting op brandstof, ontvang cadeaus en geniet van exclusieve extra’s bij elke tankbeurt of shopbezoek!

0 keer Gebruikt Het hele jaar geldig
Shell GO+

Beoordelingen

Gemiddelde score van 4.5 uit 1 beoordelingen

Over Shell GO+

5 deals en kortingscodes actief op 21 September 2026 voor Shell GO+.

Ons team heeft deze deals met zorg geselecteerd en getest om je de beste besparingen aan te bieden.

Lees meer: Wie zijn wij.

Actuele Shell GO+ kortingscodes - 21 September 2026

Omschrijving Korting Vervaldatum

Pak deze Shell GO+ deal en ontvang tijdelijk 500 EXTRA airmiles bij het koppelen van je account!

Het hele jaar geldig

Maak van elke tussenstop een verwenmoment!!

Het hele jaar geldig

Jouw digitale klantenkaart: altijd bij de hand, altijd voordeel!

Het hele jaar geldig

Slimmer tanken? Download Shell GO+!

Het hele jaar geldig

Download de Shell GO+app en profiteer van vele voordelen!

Het hele jaar geldig
Vergelijkbare merken
Populaire merken
Mis nooit meer een korting!

Abonneer je op onze nieuwsbrief

We maken gebruik van het programma van de derde partij, MailUp, waarmee wij onze nieuwsbrief versturen.
We verzamelen statistieken op basis van het klikken op en het openen van e-mails. Dit wordt gedaan met behulp vanindustriestandaard technologieën die ons helpen bij het monitoren en verbeteren van onze nieuwsbrief.

Raadpleeg onze privacyverklaring voor meer informatie.

Bravo Savings Network statistieken
4.000.000
gebruikers
+6.000
merken
+150.000
kortingscodes
98%
geverifieerd